Meistras Jin Mok

Kuksando meistras Jin Mok yra Pasaulinės bakdol-kuksando federacijos prezidentas.

Pasaulyje yra keli šimtai kuksando meistrų, tačiau tik 8 turi aukščiausią – bopsa – titulą. Meistras Jin Mok yra vienas iš jų. Daugiau nei trisdešimt metų jis veda seminarus daugelyje šalių. Jin Mok yra garsiojo kuksando meistro Chung San sūnus ir mokinys, garsus akupresūros specialistas. Jis garsėja ne tik savo giliomis žiniomis, bet ir nuoširdžiu noru jomis pasidalinti.

Prieš penkiasdešimt metų, 1967-aisiais Didysis meistras Chung San, mūsų mokytojo Jin Mok tėvas šios išminties ėmė mokyti visuomenę. Iki tol du dešimtmečius Chung San gyveno kalnuose ir mokėsi kuksando paslapčių. 1970-aisiais jo iniciatyva Seule atidaryta pirmoji kuksando mokykla. Chung San septyniolika metų skleidė kuksando mokymą Korėjoje ir visame pasaulyje, kol 1984 metais vėl išėjo medituoti į kalnus, patikėjęs savo sūnui Jin Mok ir kitiems mokiniams toliau skleisti tūkstantmetį mokymą. Kur šiandien jis yra, niekas nežino. Jin Mok tiki, kad tėvas dar gyvas Korėjos kalnų platybėse, kur įmanoma pasislėpti ir išgyventi.

Jin Mok skleidžia tūkstantmetį mokymą

Meistras Jin Mok kasmet veda kuksando pratybas Europoje. 2019 metų vasarį ir kovą jis vedė seminarus Anglijoje, Portugalijoje, Čekijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Į Lietuvą garsusis kuksando mokytojas planuoja atskristi šių metų lapkričio mėnesį.

Jin Mok Rytų medicinos klinika Korėjoje

Jin Mok iš Seulo persikėlė į vaizdingą Džiri kalnų papėdę, netoli Pjongčango kurorto, kur šiais metais vyko Žiemos olimpiada.

Jin Mok žmona – prityrusi Rytų medicinos gydytoja į šią vietovę perkėlė savo kliniką, kuri gydo skrandžio, kepenų, plaučių, odos ligas; miego, hormoninės ir autonominės nervų sistemos sutrikimus, nutukimą.  

Čia taikomos Rytų medicinos priemonės (vaistažolės, akupresūra ir akupunktūra irk t.) ir moderniosios medicinos pasiekimai.

Klinikoje ypatingas dėmesys skiriamas mitybai, kuri atitiktų individualią kiekvieno paciento prigimtį ir negalavimo pobūdį. Geri rezultatai pasiekiami todėl, kad gydomas ne tik negaluojantis organas, bet visas žmogus: jo kūnas, emocinė būklė, sąmonė.

Toks integruotas gydymas sustiprina imuninę sistemą ir atkuria įgimtą žmogaus gebėjimą išgyti.

Daugiau informacijos: info@kuksando.lt, tel. 8 698 17669. 

 

„Kai žmogus gimsta, jis yra tobulas, tačiau po truputį jis tampa kategoriškas, formuojasi jo asmenybė ir galiausiai augančios emocijos ir ambicijos apsunkina kūną ir širdį. Kvėpavimas taip pat po truputį kyla aukštyn ir dėl to menksta žemutinis dandžionas. Kvėpavimas sunkėja, kai žmogus ima kvėpuoti krūtine, o kai kvėpavimas užkyla iki kaklo ir sutampa su širdies ritmu, žmogus miršta per tris dienas“

— Iš meistro Jin Mok knygos